Latviski | Русский | English
top.menu.beauty.gallery top.menu.beauty.price top.menu.beauty.services top.menu.beauty.main
 

Pakalpojumi


Katrs no mums ir pelnījis baudīt atslodzi un skaistuma brīžus.


Manikīra Pakalpojumi
Sakopti un skaisti nagi ir katrassievietes vizītkarte. Regulāras manikīra procedūras padara Tavas rokas sakoptas, tīras un pievilcīgas.

Klasiskais manikīrs ir vispazīstamākais un iecienītākais manikīra veids, izvīlējam formu, pēc roku peldes vanniņā ar mīkstinātāju tiek veikta nagu valnīša apstrāde ar šķērītēm un standziņām. Nagu valnīts mitrināts ar kutikulas eļļu, roku ādas barošanai tiek izmantots mitrinošs losjons. Pēc nagu lakošanas rokas un nagi ir nevainojami un manikīrs saglabājas līdz 2 nedēļām.

Klasiskais pedikīrs tiek veikts izmantojot granātābolu kosmētikas līniju.Tā ir intensīva terapija normālai kā arī sausai un ļoti sausai kāju ādai, jo šim auglim piemīt izteiktas ādu barojošas un atjaunojošas sastāvdaļas. Jūsu pēdas izbaudīs peldi vanniņā ar jūras sāli un mīkstinātāju, pēc nagu formas veidošanas tiks veikts naga valnīša un pēdu apstrāde ar granātābolu skrubi. Kutikula tiks barota ar aromātisku eļļiņu. Pedikīru noslēgs masāža ar barojošo granātābola krēmu.Nagu nolakošana  ar Jūsu stilam un noskaņojumam piemērotu nagulaku vai “Gelish”pārklājumu.

UV „Gelish” pārklājums nagiem  ir  risinājums klasiskā manikīra piekritējiem, tas nelobās, nezaudē spīdumu, būs vienmēr  kopti  un mirdzoši nagi, skaisti  gan ikdienā, gan ballītēs un citos svinīgos pasākumos. Tas klājas plānā kārtiņā - aizsargā un nostiprina naga plātni, īpaši  labi atvaļinājuma un komandējuma  laikā un Jums  nebūs jāuztraucās par nagu lakas noturību, jo ‘’Gelish’’ lakas turās līdz 3 nedēļām.Tiek noņemts 15 minūšu laikā, izmantojot speciālo šķidrumu mākslīgo pārklājumu noņemšanai.

Gēla nagi ir risinājums , kas vēlas skaistus, garus nagus un akurātu izskatu, bet ar saviem dabīgajiem nagiem to nevar panākt, jo tie ir trausli, īsi un nelīdzeni, tāpēc bieži vien tieši gēla nagi tiek izvēlēti kā ideālais ceļš skaistiem nagiem . Šī procedūra ļauj koriģēt ne tikai dabas nepilnības, bet arī pagarināt nagus, piešķirt tiem ilgstoši koptu izskatu. Veidojot gēla pārklājumu iespējami dažādi dizaina risinājumi: iestrādāti spīdumi, sasmalcināta folija, sausie ziedi, swarovski kristāli, krāsainie gēli un laineri.

Roku ādas veselībai

Parafīna vanniņa rokām ir sildoša procedūra. Rokas tiek iegremdētas karstā parafīna vannā 3 reizes izveidojot tādu kā cimdu. Procedūras laikā siltuma iedarbībā atveras poras un tiek izvadīti toksīni, kas sasūcas parafīnā. Procedūras laikā mitrinās ne tikai ādas virsējais slānis, bet arī dziļāk, tādējādi efekts saglabājas ilgstoši. Siltā parafīna ietekmē nostiprinās ādas elestīgums, samazinās sausums, uzlabojas asinsrite, noņem nogurumu, āda kļūst gluda, maiga un iegūst koptu izskatu.

Sojas sveces procedūra rokām- aktuāla ziemā ļoti sausai roku ādāi. Tā ir relaksējoša masāža ar siltu sojas vasku un ēteriskajām eļļām. Šajā procedūrā mēs veiksim ādas pīlingu-adbrīvosim ādu no atmirušām šūnām. Tā ir svece ar aromātu, dabīgs produkts, kurš izstrādāts no sojas pupiņu eļlas, baro ādu un saglabā efektu 12h. Tas padara ādu mīkstu, elestīgu. Aromātu var izbaudīt visas procedūras garumā.

Vaksācija

Tā ir  nevēlamā apmatojuma noņemšana ar bioloģisko materiālu palīdzību ar dažādu veidu vaskiem. Es izmantoju RICA kosmētiku, jo RICA produkti izceļas ar savu augsto kvalitāti un nevainojamu rezultātu. Vasku uzklāj uz ādas mtu augšanas virzienā un pēc nepieciešamības, lietojot speciālu papīra loksni, norauj pretēji matiņu augšanas virzienam.
Vaksācija tiek veikta ar divu veidu vaskiem - cieto un šķidro vasku. Tas atkarīgs no tā, kādas ķermeņa daļas tiek vaksētas. Ar cieto vasku tiek veikta sejas zonas, padušu un bikini vaksācijas, bet ar šķidro vasku – roku, kāju, muguras un vēdera vaksācijas.

Uzacu un skropstu kopšana

Uzacis ir kā skaists rāmis mūsu dvēseles spogulim – acīm.
 Skropstas un uzacis ķīmiski krāso ar speciālu krāsu. Krāsa turās apmēram 4 nedēļas. Pareizas formas koptas uzacis piešķir īpašu skatienu acīm un nosaka sejas izteiksmi. Kas to būtu domājis, ka uzacīm sejā ir ļoti liela nozīme.

Davanu karte

Iepriecini savus mīļos!
Uzdāvini prieku, skaistumam un labsajūtai! Iegādājieties  Gaby  dāvanu karti , lai apsveiktu draugus, radus  vai, lai iepriecinātu darbiniekus un kolēģus.
               

•    Dāvanu karte paredzēta noteiktai naudas summai vai konkrētam pakalpojumam
•    Tā nav jāizmanto visa uzreiz – dāvanu kartes īpašnieks to var izmantot pa daļām
•    Dāvanu karte ir derīga 12 mēnešus no tās iegādes datuma.