Manikīra pakalpojumi gaby
Manikīra pakalpojumi gaby

— Manikīra pakalpojumi gaby

Klasiskais manikīrs ir vispazīstamākais un iecienītākais manikīra veids, izvīlējam formu, pēc roku peldes vanniņā ar mīkstinātāju tiek veikta nagu valnīša apstrāde ar šķērītēm un standziņām. Nagu valnīts mitrināts ar kutikulas eļļu, roku ādas barošanai tiek izmantots mitrinošs losjons. Pēc nagu lakošanas rokas un nagi ir nevainojami un manikīrs saglabājas līdz 2 nedēļām.

UV „Gelish” pārklājums nagiem  ir  risinājums klasiskā manikīra piekritējiem, tas nelobās, nezaudē spīdumu, būs vienmēr  kopti  un mirdzoši nagi, skaisti  gan ikdienā, gan ballītēs un citos svinīgos pasākumos. Tas klājas plānā kārtiņā - aizsargā un nostiprina naga plātni, īpaši  labi atvaļinājuma un komandējuma  laikā un Jums  nebūs jāuztraucās par nagu lakas noturību, jo ‘’Gelish’’ lakas turās līdz 3 nedēļām.Tiek noņemts 15 minūšu laikā, izmantojot speciālo šķidrumu mākslīgo pārklājumu noņemšanai.

Gēla nagi ir risinājums , kas vēlas skaistus, garus nagus un akurātu izskatu, bet ar saviem dabīgajiem nagiem to nevar panākt, jo tie ir trausli, īsi un nelīdzeni, tāpēc bieži vien tieši gēla nagi tiek izvēlēti kā ideālais ceļš skaistiem nagiem . Šī procedūra ļauj koriģēt ne tikai dabas nepilnības, bet arī pagarināt nagus, piešķirt tiem ilgstoši koptu izskatu. Veidojot gēla pārklājumu iespējami dažādi dizaina risinājumi: iestrādāti spīdumi, sasmalcināta folija, sausie ziedi, swarovski kristāli, krāsainie gēli un laineri.

Cenas manikīra pakalpojumiem

KLASISKAIS MANIKĪRS - 15,00euro
KLASISKAIS MANIKĪRS AR NAGU LAKU - 18,00euro
KLASISKAIS MANIKĪRS AR GĒLLAKU - 20,00euro
Gēla nagu pieaudzēšana - 30,00euro
Gēla nagu profilakse - 25,00euro
Gēla vai Gellakas noņemšana ar manikīru - 17,00euro
Parafīna vanniņa rokām - 6,00euro

— Sekojiet GABY galerijai Instagram

MANIKĪRA PAKALPOJUMI IR PIEEJAMI TIKAI PĒC PIERAKSTA!
Image
— Adrese
Aknīste, Augšzemes iela 68,
Viesu Nams "Liepas" 2 st.
— Kontakti
Tel: +371 23 577 756
E-pasts: laimite@gmail.com